małe paranoje.


to co męczy, wkurza, cieszy.
Poprzednie
"Żeby wybaczyć, trzeba wyzbyć się nadziei na lepszą przeszłość. Początkowo może wydać się to brutalne, ale kiedy uwolnisz się od marzeń o przeszłości, możesz zacząć zmieniać swoją teraźniejszość i stworzyć dla siebie lepszą przyszłość."

tak tylko wspomnę, że dalej gdzieś jestem. Staram się czuć więcej dobra a niwelować gniew. I jasne, że są poranki, gdy żałuję i że nigdy, i że zapomnij. Ale są też wieczory gdy jest uśmiech i nawet cisza nie męczy.

a wszystko co było ostatnio jest zbyt moje, by wylać to i było cyber.

title: biegnij, ktoś tam krzyczał, grały tamtamy | date: 12 maja 2014, 20:52 | category: lajf. | Komentuj (1)


i co mogę powiedzieć?
że życie Nas tutaj nie zaskakuje.
Dajemy sobie szanse, klepiemy się po pleckach, trzymamy kciuki a potem odbieramy telefon, że już nigdy więcej, że chodź tutaj, że przytul, że polej, że chce zapomnieć. 
bo ciężko jest dalej się starać ufać, gdy ktoś z bliskiego otoczenia mówi 'ja spróbuje, zaufam' a teraz dostaje tak po dupie, że aż tylko patrzysz i nie wiesz już co robić.
No i po co jest to wszystko. Po co otaczamy się kłamstwami, iluzjami bezpieczeństwa, udanego życia i tego, że będzie lepiej. Jasne kiedyś będzie. Tylko przestańmy liczyć, że zdarzy się to w najbliższym czasie i że zdarzy się to akurat Nam. 
Odbierzemy jeszcze dziesiątki telefonów o tym, że masz być tam jak najszybciej bo jest najgorzej. I sami będziemy dziesiątki razy dzwonić, że trzęsą się łapki i że jesteśmy skończonymi idiotami. 
Starajmy się uczyć na cudzych błędach, może choć trochę wtedy będzie dupa mniej boleć. 
Chociaż i tego nie możemy być pewni, ale tego, że boleć będzie - możemy. 
Życie może Nam nawet na to wystawić certyfikacik. Bo na szczęście wystawi fakturkę z dużym procentem. 

title: można ufać a potem rzygać widząc jak dałeś się wrobić. | date: 16 stycznia 2014, 21:56 | category: lajf. | Komentuj (2)

Autor zdjęć i modyfikacji: kurwica, szablon wykonał: Htsz, pobrano z Szablony.blogowicz.info
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora bloga zabronione.
Wspierane przez: Blog & instrukcje na bloga.