małe paranoje.


hi5!
Bywały dni gdy mogłam się wznieść nad najwyższe góry. Dni, gdy zamykałam oczy czułam, że przede mną bieszczadzkie łąki i nie będzie liczyć się nic. Nie liczyło. W najzwyklejszych dniach było tyle magii i ciepła, tyle skrytych intymności i rozwijania wyobraźni, że Potter i jego Gryfindor jadłby mi z ręki. Gesty które z poziomu osób trzecich były tak najbardziej codzienne w głowie wywoływały niebieskie światło. Było magicznie.
Jednak.
Nie było idealnie, ba nie było nawet dobrze. 
Gdy trzaskasz drzwiami, rzucasz w siebie rzeczami. Udajesz, że przecież nic, że przecież nie rusza. A w środku żółć i krew się miesza i wylewa po zmroku. Gdy odrzucasz połączenie by potem zadzwonić, że przecież nic, sprawa czysto formalna. Gdy jest się 10 metrów ponad chodnikami by drugiego dnia było obco i chłodno. To nie było idealne, wspaniałe, godne podziwu, zazdrości. Nie było tu serduszek, różowego lukru i planów na wieki. Nie otarło się o było dobrze.  Było po prostu magicznie. Gdy jednym spojrzeniem się zrozumiesz i gdy trzeba usłyszysz po prostu to co trzeba. Nie było gry słów. Był chaos. A upadek zabolał. Mimo, że przecież nic nie było. Tylko ta aura, że jest teraz i tu. 
I wiecie co? Odważyłam się na krok, ten krok o nazwie zmiany.
Odeszłam ze strefy komfortu. Ta strefa to było 70% stabilności, że wiem co mnie czeka, gdzie pójdę jutro, kogo spotkam i tylko bywały drobne zawirowania. Zostawiłam ten welurowy kocyk wyprany w jaśminowym płynie i idę dalej. Częściej się potykam niż idę prosto. Jednak dalej idę. Po zwykłym chodniku, na zwykłym poziomie. Prędkościomierz w aucie też ma już spokój, mijasz znak redukujesz, nie przyśpieszasz. Nie ma zawirowań, szaleństwa i choćby odrobiny magii. Spokój. Nie ma niebieskiego światła. Teraz zmienia się na zielone, jadę dalej. 
Magia jest fajna, przyjemna. Nie trwa wiecznie.

title: nie mam żadnych złudzeń.

Komentarze:


Dodaj komentarz:

Zapraszam do zostawiania wpisów jednoczeœnie zaznaczajšc,
że wszelkie reklamy, teksty obraŸliwe i nie na temat - będš moderowane.

Autor zdjęć i modyfikacji: kurwica, szablon wykonał: Htsz, pobrano z Szablony.blogowicz.info
Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora bloga zabronione.
Wspierane przez: Blog & instrukcje na bloga.